+48601710224
10:00 – 18:00
kontakt@happyhead.pl​
eeeeee

Darmowa dostawa

Już od 200zł!
dddddd

Odbiór osobisty

na terenie Wrocławia
free-customer-service-icon-1675-thumb

Wsparcie produktowe

+48 785 949 044

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Prezentowane w tej kategorii zapalniczki do jointów oraz palniki do bonga to niezbędne akcesoria do wykorzystania potencjału drzemiącego w suszu CBD. Wykonane z solidnych materiałów produkty można ponownie napełniać benzyną – służą więc naszym klientom przez bardzo długo. Artykuły świetnie leżą w dłoni i zapewniają bezpieczny, pewny uchwyt.

Zapalniczki

Zapalniczka CLIPPER Leaves

Zapalniczka Clipper RAW Classic Black

Zapalniczka Clipper RAW WHITE

Funkcjonalne zapalniczki do jointów

Wielką popularnością w naszym sklepie cieszą się krzesiwowe zapalniczki do jointów hiszpańskiej firmy Clipper. Unikalny kształt oraz atrakcyjne wzory sprawiają, że akcesoria te przypadną do gustu każdemu entuzjaście palenia suszu CBD – zarówno w formie skręta, jak i w lufce.

W sklepie konopnym HappyHead stawiamy na ekologiczne rozwiązania, nie bez powodu oferujemy produkty firmy Clipper – przedsiębiorstwo wprowadziło pierwsze na świecie zapalniczki wielokrotnego użytku. Wypełniony zbiorniczek zapalniczki do jointów może być używany nawet 3000 razy. Oprócz tego akcesoria wyposażono we wbudowany ubijak do tytoniu oraz wymienne krzesiwo.

Palniki do bonga

Większe palniki można stosować do niektórych waporyzatorów – płomień skierowany na dyszę zapewnia równomierne ogrzewanie suszu. Znacznie częściej jednak są one wykorzystywane do bonga. Palnik żarowy to akcesorium, które sprawia, że korzystanie z fajek wodnych jest jeszcze przyjemniejsze. Stosowanie zapalniczki przy takich konstrukcjach jest bowiem nie tylko niewygodne, ale i niebezpieczne, warto więc postawić na specjalny palnik do bonga.

Prezentowane produkty wyposażono w stabilną podstawę, a także wygodną dźwignię do zmiany wielkości płomienia. Lufa palnika do bonga skierowana pod kątem znacznie ułatwia palenie suszu CBD, natomiast przezroczysta obudowa umożliwia sprawdzenie ilości benzyny.

Koszyk
Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Stwórz konto
Kategorie produktów
Śledź nas na: