Zapalniczka CLIPPER Leaves

Zapalniczki

Prezentowane w tej kategorii zapalniczki do jointów oraz palniki do bonga to niezbędne akcesoria do wykorzystania potencjału drzemiącego w suszu CBD. Wykonane z solidnych materiałów produkty można ponownie napełniać benzyną – służą więc naszym klientom przez bardzo długo. Artykuły świetnie leżą w dłoni i zapewniają bezpieczny, pewny uchwyt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Funkcjonalne zapalniczki do jointów

Wielką popularnością w naszym sklepie cieszą się krzesiwowe zapalniczki do jointów hiszpańskiej firmy Clipper. Unikalny kształt oraz atrakcyjne wzory sprawiają, że akcesoria te przypadną do gustu każdemu entuzjaście palenia suszu CBD – zarówno w formie skręta, jak i w lufce.

W sklepie konopnym HappyHead stawiamy na ekologiczne rozwiązania, nie bez powodu oferujemy produkty firmy Clipper – przedsiębiorstwo wprowadziło pierwsze na świecie zapalniczki wielokrotnego użytku. Wypełniony zbiorniczek zapalniczki do jointów może być używany nawet 3000 razy. Oprócz tego akcesoria wyposażono we wbudowany ubijak do tytoniu oraz wymienne krzesiwo.

Palniki do bonga

Większe palniki można stosować do niektórych waporyzatorów – płomień skierowany na dyszę zapewnia równomierne ogrzewanie suszu. Znacznie częściej jednak są one wykorzystywane do bonga. Palnik żarowy to akcesorium, które sprawia, że korzystanie z fajek wodnych jest jeszcze przyjemniejsze. Stosowanie zapalniczki przy takich konstrukcjach jest bowiem nie tylko niewygodne, ale i niebezpieczne, warto więc postawić na specjalny palnik do bonga.

Prezentowane produkty wyposażono w stabilną podstawę, a także wygodną dźwignię do zmiany wielkości płomienia. Lufa palnika do bonga skierowana pod kątem znacznie ułatwia palenie suszu CBD, natomiast przezroczysta obudowa umożliwia sprawdzenie ilości benzyny.

X