Bibułki OCB Organic Hemp Craft krótkie

Bibułki

Odpowiednie akcesoria są niezbędne, aby rozpocząć palenie suszu CBD. Bez bibułek do jointów samodzielne skręcanie jest niemożliwe. Takie bibułki to cieniutkie kawałki papieru, w które zwija się konopie, tytoń albo mieszankę tych dwóch surowców. Poniżej prezentujemy bletki do jointów cenionych marek, takich jak OCB czy RAW.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyłącznie naturalne rozwiązania

W HappyHead stawiamy na czyste, naturalne surowce pozbawione niepotrzebnych, szkodliwych substancji. Z tego względu dostarczamy bibułki do jointów wykonane z papieru konopnego i lnianego – jasnobrązowy papier jest niebielony, nie posiada więc chloru czy innych toksyn. Podczas spalania bletki do jointów mają neutralny zapach, nie wpływają też na doznania smakowe użytkownika ani dystrybucję substancji aktywnych.

Obydwa rodzaje papieru zapewniają powolne, równomierne spalanie i optymalny przepływ powietrza podczas wdychania dymu. Niektóre produkty RAW dodatkowo opatrzono specjalnym znakiem wodnym Criss Cross, który jeszcze bardziej spowalnia proces palenia. To rozwiązanie idealnie przedłuża radość z suszu aromatyzowanego, a dodatkowo po spaleniu pozostawia niewiele popiołu.

Każda bletka do jointów wyposażona jest w pasek kleju – ma on za zadanie zapobiegać rozwijaniu skrętów. Cienki pasek wystarczy, aby joint przetrwał np. transport i przedłużone spalanie. Zastosowany klej to produkt wegański, pozyskiwana z akacji guma drzewna. Pasek na bibułce do jointów nie klei się do palców podczas rolowania. Aby zamknąć blanta, wystarczy zwilżyć delikatnie klej i docisnąć go do zwiniętego skręta.

Akcesoria dla każdego wielbiciela zwijania jointów w domu

Możemy pochwalić się szeroką ofertą bletek do jointów, dzięki której każdej palacz znajdzie coś dla siebie. Bibułki slim pozwalają zwijać pociągłe skręty dla przedłużenia chwili relaksu. Mamy także papierki w klasycznych wymiarach dedykowane zwolennikom klasycznego kształtu lub do samodzielnego zwijania papierosów.

W katalogu mamy również bletki do jointów dowolnej długości – bibułka zwinięta w kilkumetrową rolkę zachęca do twórczych eksperymentów. Zwój znacznie ułatwia też rolowanie bez użycia specjalnej maszynki. Szerokość papieru jest idealna do tworzenia grubszych jointów, świetnie nadaje się również do blantów typu cone, czyli o kształcie stożka.

Wytrzymałe bletki do jointów

Nasze bibułki do jointów są na tyle cienkie, że ułatwiają skręcanie, a jednocześnie wytrzymałe, aby dobrze ubić susz bez ryzyka rozdarcia. Z powodzeniem można stosować je na maszynce lub podczas skręcania ręcznego. Dzięki naszym bletkom do jointów zwijanie przychodzi z łatwością także początkującym, a otrzymane blanty mają zawsze odpowiedni kształt. Bibułki w wygodnej książeczce nie zajmują wiele miejsca – opakowanie zapobiega ich wysypaniu i zanieczyszczeniu.

Bibułki do jointów z filtrami i inne artykuły

Wyjątkowym produktem w tej kategorii są bibułki do jointów z filtrami. To aż dwa artykuły w jednej, atrakcyjnej cenie – idealne dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z paleniem CBD. Wystarczy dokupić nieco wybranego suszu i można już przygotowywać się do chwili relaksu. Filtry wyłapują z dymu substancje toksyczne, a dodatkowo chłodzą go, minimalizując ryzyko drapania w gardle. Dzięki małemu, kompaktowemu opakowaniu takie bletki do jointów pasują do kieszeni, plecaków lub toreb.

Bibułki do jointów to jednak nie wszystko, aby cieszyć się lepszym humorem i błogim relaksem. Dostarczamy również maszynki do zwijania, filtry, młynki do suszu konopnego czy między innymi tacki do jointów. W naszym sklepie każdy palacz znajdzie wszystkie niezbędne akcesoria do chwili odprężenia z CBD.

X